Dobry nocleg w Kluszkowcach?

Kluszkowce to bardzo malownicza, wspaniała wieś położona w województwie małopolskim. Mało kto wie, że to właśnie tutaj, w tę część Polski przyjeżdżają turyści z niemal całego świata, by szaleć na górskich stokach narciarskich (zimą) bądź na trasach rowerowych o różnym stopniu zaawansowania (latem). Najwyżej ocenianym przez turystów pensjonatem jest Pensjonat Szarotka. Jeśli chcecie go zobaczyć, możecie zrobić to bez wychodzenia z domu – na stronie pensjonatu bowiem, możecie wybrać się na wirtualny spacer po pensjonacie!

Pensjonat Szarotka – to bardzo polecany i rozpowszechniony pensjonat wśród tych, którzy choć raz byli w Kluszkowcach na wakacjach – zarówno tych zimowych jak i letnich.

Pensjonat oferuje aż 75 miejsc noclegowych (pokoje 2,3,4 osobowe). Każdy pokój ma oczywiście swoją łazienkę i najważniejsze medialne wyposażenie. Z okien ośrodka widać wspaniałe Tatry czy Jezioro Czorsztyńskie.

Znajdą tutaj miejsce na wypoczynek nie tylko rodziny, ale również grupy zorganizowane, takie jak kolonie, obozy, zielone szkoły, wycieczki szkolne czy turystyczne.

W pobliżu pensjonatu Szarotka znajduje się sporo, bardzo ciekawych atrakcji turystycznych, takich jak: Zamek w Niedzicy, przełom Dunajca, Zamek w Dębnie, Zamek w Czorsztynie, szlaki górskie, Zalew Czorsztyński, Turbacz a także obozy żeglarskie, narciarskie, a także wędkarstwo. Fan każdej rozrywki znajdzie tutaj coś dla siebie! Niezależnie od wieku!

Smaczna domowa kuchnia, miejsce na grilla, szałas góralski – z przeznaczeniem na różnego rodzaju biesiadne imprezy, taras widokowy, stylowa altana, plac zabaw dla dzieci wraz z boiskiem do gry w siatkówkę, koszykówkę…

Jak widać – pensjonat ma naprawdę bardzo szeroką ofertę, zarówno dla gości indywidualnych jak i grup zorganizowanych. Kto raz się tam zatrzyma – będzie marzył by znów tam powrócić. Doskonała lokalizacja – to główny atut Pensjonatu Willi Szarotka. Któż bowiem nie będzie zachwycony spoglądając za okno tuż po przebudzeniu z możliwością wpatrywania się w malownicze Pieniny?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *